Ionicos – Ergotilis 2-1 (Fides) Πρέμιερ Λιγκ 2

Μια απίστευτη συστροφή Ομορφη Και στον αγώνα του ιωνικός με Εργοτίλης. Ένας αγώνας παίζεται στην τάξη. ο αιώτες Αν και επέστρεψε στο σκορ ενάντια Κρήτη, Κατάφερε να πετύχει την πλήρη αντιστροφή, να σημειώσει τη μεγάλη νίκη με σκορ 2-1 και να ανέβει μαζί Σούπερ Λιγκ 1. Τα “μπλουζ και λευκά” ανήκουν στα “μεγάλα σαλόνια” μετά την περίοδο 2006-2007, μια ιστορική χρονιά για αυτούς. Ένα χρόνο πριν ο βομβαρδισμός ήταν τέλειος καθώς κατάφεραν να κάνουν τη μεγάλη διαφορά από τους mujahidin τους, σε ένα μπαράζ είχαν κάποια ατυχή αποτελέσματα, αλλά στον «τελικό» με Εργοτίλης Κράτησε και κέρδισε το πρωτάθλημα Σούπερ Λιγκ 2 Χέρι-χέρι φυσικά με το μεγάλο ύψος.

στην άλλη πλευρά ακλειώτες Με τη σειρά τους προσπάθησαν για κάτι καλό, ήταν μπροστά, φαινόταν έτοιμοι να πάρουν μια σφήνα την τελευταία στιγμή και βρέθηκαν σε ένα βόλεϊ, αλλά στο τέλος δεν πέτυχαν, χάνοντας από τον Ιόνιο.

Ημίχρονο χωρίς γκολ και παράπονα από το πέναλτι, ο Λυωνικός δεν απονεμήθηκε

Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή και το πρώτο ημίχρονο. Το μισό μας θυμίζει το ίδιο Ο Ιωάννης φοβάται την έρημο και ο Ιωάννης φοβάται την έρημο. Ούτε ιοντικό ούτε Εργοτίλης Ήρθαν μπροστά, έτοιμοι να μην δεχτούν πρώτα το γκολ και μετά να δουν.

Όλο αυτό το διάστημα το μόνο που άξιζαν ήταν μια τεράστια ανάκαμψη Κατσίμτρο, Που φάνηκε να μην έγινε, καθώς ξεκίνησε στην αρχή Κουροκίδες. Οπότε φτάσαμε στα 43 λεπτά καθώς ο Φωτιάς έκανε το πρώτο του μεγάλο λάθος. ο Μπάτζιος Φαίνεται να τον ενοχλεί Κουροκίδες Στην περιοχή χωρίς πέναλτι υπέρ του Ιωνικού.

READ  Μετά το κλείδωμα: Η νέα ατζέντα, η διασύνδεση, οι συγκρούσεις και ... ψηφοφορία

Κρητικοί με Κοκκίνη “πάγωμα” Ωραία

Στο δεύτερο μισό είδαμε τα πάντα. Έχουμε δει τρία γκολ, ένταση, δύο αποκλεισμούς και συνολικά ένα αξιοζήλευτο κλιμακωτό ντέρμπι σε αγώνες ίσου ενδιαφέροντος. Ευρώπη. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν στον αγώνα καλύτερα και κατάφεραν να κάνουν το σουτ του στο 60ο λεπτό το κόκκινο Για να γίνει 1-0. Αυτός ο στόχος τους έδωσε το εισιτήριο εισόδου στα υδραγωγεία, ενώ αν είχε μείνει μέχρι το τέλος, η άνοδος θα είχε γίνει. Ξανθιά.

Διορθώθηκε το λάθος πέναλτι ακόμη μεγαλύτερο και 1-1

Όπως αναφέρθηκε προηγουμένως, το κυνήγι Το λιγότερο κακό ήταν σήμερα στο Ομορφη. Ο εποχιακός διαιτητής, ο οποίος δεν έδωσε το πέναλτι στον Yunikos στο 43ο λεπτό, διόρθωσε το λάθος του κάνοντας ένα μεγαλύτερο λάθος. Ακριβώς σε 74 λεπτά μετά από ένα κακό λάθος Catsimetros Φαινόταν να ελέγχει την μπάλα, αλλά την έχασε στα χέρια του, οι γηπεδούχοι έτρεξαν να την διεκδικήσουν, και φαινόταν να είναι επιθετικό φάουλ του τερματοφύλακα. κρητικός Και το Πιστός Με ένα κοντινό σουτ έκανε το σκορ 1-1, ενώ ο Silius ένα λεπτό νωρίτερα είχε δει ένα δραστικό κίτρινο δεύτερο να τον αφήνει Εργοτίλης Με 10 παίκτες.

Ολική απομάκρυνση με τον Μανάλι

Παίξτε με το κλικ της συσκευής αναπαραγωγής αιώτες Συνέχισαν να πιέζουν επειδή ήθελαν να κερδίσουν το πρωτάθλημα, που είναι μια νίκη που τελικά από προς. ο ρολό Προσφέρετε άλλη βοήθεια και o Μανάλες Δεν είχε κανένα πρόβλημα να σκοράρει το έκτο του γκολ φέτος, το οποίο έδωσε τη μεγάλη νίκη στον Ιωνικό. Ένας θρίαμβος που οι οικοδεσπότες γιόρτασαν με τη ζωή τους καθώς προωθήθηκαν για άλλη μια φορά στη μεγάλη κατηγορία μετά την περίοδο 2006-2007!

READ  Κορονόβιος: Θετικός ιερέας και τραγουδιστής στον ιερό ναό του Αγίου Παντελεήμονα | Ελλάδα

Ιωνικός (Σπανος): Αναγνωστόπουλος, Aboud-Omar, Singh (67 Platellas), Papageorgiou, Kyrgias, Kotsonis (22 lt Moustakis (67 Manalis), Gotsoulias, Moumin, Matsoukas, Role, Kouiroukidis (67).

Εργοτίλης (Tocyanis): Catsimetros, Patsios, Mazoulouxis, Servilakis (65 Pozatzidis), Peios, Tselios, Kola, Abi (54 ′ Boutsakis), Bourselis (84 Patrinos), Konrad (54 Kokkinis), Manousakis (84).