Λαμία – Απόλλωνα 1-0 – Ποδόσφαιρο – Σούπερ Λιγκ 1 – Απόλλων – Λαμία

Η άφιξή του Μιχάλης Γρηγόριο Βελτιώθηκε πολύ θηρίο Αυτό μπορεί να φανεί στο στάδιο! ο Φωτογραφια Κρατήστε δίκαια 1-0 Από Απόλλων ΣμύρνηΔιακόπηκε από το αήττητο ράβδους του (σε παύση σε έξι αγώνες) και Βγήκε από το κάτω μέρος της κατάταξης Για πρώτη φορά φέτος στο τουρνουά!

Η δεύτερη τραγική του εμφάνιση Απόλλων Σμύρνη Μετά από αυτό μαζί του Άρης Το περασμένο Σάββατο, ήταν με ασφάλεια και Υποδεικνύει μακροχρόνια παραμόρφωση!

Τρεις συνεχόμενοι αγώνες αήττητοι για πρώτη φορά φέτος θηρίο, με Μιχάλης Γρηγόριο Για να διαβάσετε το παιχνίδι στο master και … για να κρύψω τους άσους της Ταξιαρχίας.

στο 10 πόντοι τώρα αμέσως θηρίοΤο ξεπέρασε ΑΕΛ Είναι -2 από PanetolicoΔέκατο, έμεινα μαζί 18 Ο βαθμοί Απόλλων Σμύρνη.

Άρχισαν λοιπόν

Ο Μιχάλης Γρηγόριο οδήγησε τη Λαμία 4-2-3-1. Η Epassi βρίσκεται κάτω από τα δοκάρια, με τους Skondra, Tzanetopoulos, Antezzo και Ortega στο αμυντικό κουαρτέτο. Ο Biharano και ο Tzandares βρίσκονται στο κέντρο, ο Bromanic, ο Teron και ο Delic είναι τρεις στο κέντρο, ακριβώς πίσω από τον Karamanos.

Μετά από μια μακρά περίοδο, ο Γιώργος Μπαράχος την έφερε πίσω 5-3-2. Ο Verhulst υπερασπίστηκε το σπίτι, με τον Baxevanidis, τον Huhoumi στο πίσω μισό, και τον Dominguez, τη Lisgara και τον Brusic το τρίο των τσόκαρων. Ο Fation είναι ο ξεκάθαρος κόπτης με τον Slivka και τον Cole στο κέντρο, ενώ ο Τσιλούλης παίζει ελεύθερο ρόλο γύρω από τον Νταούδα.

ο αγώνας

Διαβάστε και προετοιμαστείτε τέλεια θηρίο με Μιχάλης Γρηγόριο. Η γηπεδούχος κατάφερε να μειώσει τους λευκούς και τους μπλε μεσαίους και να τους απομακρύνει από τον αγώνα Τσιλίλι, ΝτέιβιντΕνώ οι γραμμές τους ήταν κοντά και δεν επέτρεπαν στους παίκτες του Γιώργος Παράχους Για να παίξετε κάθετα, οδηγήστε το παιχνίδι τους στο πλάι. Στο πρώτο στάδιο του αγώνα (13΄) ο θηρίο Χαίρομαι που πήρα την πρωτοβουλία μαζί του Απόλαυση Να διαπράξει αδίκημα Χαχόμ Για να κάνει το κεφάλι του να τραβήξει πίσω ακούσια και βασικά να δώσει … βοηθάει ΚαραμάνοΠοιος “εκτελέστηκε” καλώντας τον Fairholst Για 1-0.

ο Απόλλων Το φετινό ενδέκατο παιχνίδι είχε σκορ και κλήθηκε πίσω, λαμβάνοντας υπόψη … την ίδια στιγμή που έχασε 9 φορές και κέρδισε μόνο μία φορά τα προηγούμενα 10 χρόνια! ο Μπεντινέλι Και το Μαρκ Φερνάντες Ήταν στον πάγκο και φαινόταν να λείπει Ελαφριά ταξιαρχία Ποιος πήρε … δημιουργικά μηδέν και περίμενε τα πάντα από κάποια ενέργεια Κυτταρίτιδα. Ο Αντίσο και ο Τζανιτόπουλος ήταν εξαιρετικοί Δεν διακινδύνευαν μόνοι τους … απόγονοι των φιλοξενούμενων που ολοκλήρωσαν το μισό Τελικοί μηδέν έναντι πέντε Από τους οικοδεσπότες!

ο θηρίο Φαινόταν αποφασισμένος να ξεκαθαρίσει το παιχνίδι νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο, με δέκα φανταστικά λεπτά που είχαν τον έλεγχο και τα στάδια. Στο 47ο λεπτό Delic και Karamanos … έκρυψαν την μπάλα, Όπου ο πρώτος έκανε ένα τραγικό μέρος με θέση τέσσερα προς τέσσερα, ενώ ο ίδιος παίκτης άγγιξε το γκολ τρία λεπτά αργότερα με ένα υπέροχο σουτ από την περιοχή, Είδε την οριζόντια λωρίδα να τον εμποδίζει! Ο αγώνας ήταν χαλασμένος, ήρθε στην εξουσία και οι μονομαχίες ερχόταν ο ένας μετά τον άλλο! Οι φιλοξενούμενοι δεν επικεντρώθηκαν στον αγώνα, είδαν τα πάντα να πάνε καλά … Ούτε οι αλλαγές του George Parachus θα βγουν απόσταση Ιωνίδης, Μπεντινέλι Δεν βοήθησαν.

Ωστόσο, αν κάποια ομάδα ήταν πιο κοντά στο γκολ, ήταν θηρίοΠοιος έπαιξε ενάντια στις επιλογές των παικτών του Μιχάλης Γρηγόριο Ήταν κακό στο τελευταίο τρίτο του γηπέδου. Στο 80’o Χνουδάτος Έκανε ένα τραγικό κεφάλι και ενώ δεν υπήρχαν ενδείξεις στην περιοχή, ενώ τρία λεπτά αργότερα Επίσης Εντυπωσιακά, έβγαλε το τουφέκι του Φερνάντεζ Στο τελικό στάδιο του αγώνα …

Καλύτερος παίκτης: Καραμάνος Έδωσε στη ομάδα του τη νίκη, σημειώνοντας στο πρώτο στάδιο του αγώνα και η Λαμία … Ο Απόλλωνας Σμύρνης έσκυψε. Κλείστε επάνω του Antezzo που δεν ήταν προσβάσιμος και δεν άφησε τους επισκέπτες να απειλήσουν!

Killer: Hohomes Δεν έκανε ένα καλό παιχνίδι συνολικά, ενώ ήταν αυτός που πηδάει σε λάθος στιγμή και γυρίζει το κεφάλι του πίσω … περνάει από τον Καραμάνο για να “εφαρμόσει” τον Fairholst.

Σφυρίζω: Ο Γιάννης Παπαδόπουλος δεν αντιμετώπισε ιδιαίτερα προβλήματα, Ποιος έδωσε κίτρινη κάρτα στη Λισαγάρα στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου όταν πήγε και με τα δύο πόδια στη Deletic. Ένα στάδιο στο οποίο ο διαιτητής δεν υπέπεσε σε σφάλμα. Σε γενικές γραμμές, είχε έναν καλό διαιτητή, αλλά χωρίς το δύσκολο στάδιο, ενώ για ένα πέναλτι που οι φιλοξενούμενοι φώναζαν στο 80ο λεπτό, η μπάλα ήταν στον ώμο του αντιπάλου.

Λαμία (Μιχάλης Γρηγόριο): Ibasi, Tzanitopoulos, Antizo, Skondras, Martinez (46 Flachus), Tzandares (72 Vasilacakis), Tyrone (72 Pernason), Karamanos (76 Araboli), Deletec (89 ‘Providakis), Romanic

Apollon Smirnes (Georges Braschus): Verhulst, Brucic (46 ‘Fernandez), Huhoumis (87’ Mounier), Lisgaras, Dominguez, Baxevanidis, Kol (69 ‘Ioannidis), Slivka, Tsiloulis (76’ Bentinelli), Daouda, Fation